miomi (miomi) wrote in snape_pl,
miomi
miomi
snape_pl

 • Mood:

Informacje techniczne

Tą notkę kieruję do wszystkich chętnych do przyłączenia się do nas. Na razie nas dwóch. :)

1. Załóż własny Live Journal. To nie boli, jest bezpłatne i polega dokładnie na tym samym, co zakładanie zwykłego bloga.

2. Zaloguj się na swoje nowe konto, zmień ustawienia językowe - tak będzie prościej. Przynamniej część informacji będzie po polsku.

3. Odszukaj grupę snape_pl i kliknij na LJ Userinfo. Na górze pokażą się dwie opcje. Dołącz do grupy/ Opuść grupę. Kliknij i już jesteś. :)

Będąc członkiem tej grupy, można zamieszczać posty na wspólnym forum. Wszystkie posty jednak będą przechodzić przez moje łapy. :) Tak żeby nie było bałaganu. Tylko od Ciebie zależy, co tutaj umieścisz. Warunek jest jeden - ma dotyczyć Alana Rickmana, ewentualnie Severusa Snape'a. Liczę na pomysłowość. Jeśli się zdecydujesz na przystąpienie do grupy, powiedz o tym znajomym. Im nas będzie więcej, tym ciekawiej... :)
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments
No właśnie! Ludzie zakładajcie sobie Live Journal! :) A jeśli ktoś nie wie gdzie się zmienia język, to prawym górnym rogu zaraz pod okienkiem logowania się są wypisanie pierwsze 3 lub 4 jezyki. Kliknijcie tę strzałkę obok i wyświetli się więcej języków w tym polski. Poza tym nie bać się angielskiego, nawet jeśli nic nie rozumiecie. Przynajmniej się czegoś nauczycie siedząc na zagranicznych stronach. :D Nie wszystko musicie mieć podane na tacy. :]
Wrzuć link i u siebie... :)